You are here

AB Haberleri

IPARD 14. Başvuru Dönem Başvuru Çağrısı Açıldı

Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) tarafından tarım ve hayvancılık sektörlerini desteklemek amacıyla uygulanan Kırsal Kalkınma (IPARD) Programı 14. Dönem Başvuru Çağrısı açılmıştır.

Tarımsal İşletmelerin yeninden yapılandırılması, tarım ve balıkçılık ürünlerinin işlenmesi ve pazarlanması, kırsal ekonomik faaliyetlerin çeşitlendirilmesi ve geliştirilmesine yönelik yatırımların desteklenmesi amacıyla Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) tarafından uygulanan Kırsal Kalkınma (IPARD) Programı çağrıya açılmıştır.

Avrupa Girişimciliği Teşvik Ödülleri Başvuruları 22 Nisan'a kadar Devam Ediyor

Avrupa Girişimciliği Teşvik Ödülleri ile Avrupa çapında girişimciliği farklı yollar ve mekanizmalarla en iyi şekilde teşvik edenleri belirlenerek, Girişimciliği Teşvik Ödülleri verilecektir. Son başvuru tarihi 22 Nisan 2015'tir.

dtAjans Girişimcilik ve KOBİ Forumu Açıldı | forum.dtajans.com

dtAjans'tan yeni bir hizmet daha. Girişimcilik ve KOBİ Forumu ile 33 alt başlıkta bilgi ve tecrübelerinizi paylaşın, KOBİ uzmanlarımızdan bilgi ve danışmanlık desteği alın.

STK'lar İçin AB Türkiye Sivil Toplum Diyaloğu Çağrıları

Avrupa Birliği'ne üye ülkelerdeki STK'lar ile Türkiye'deki STK'ların işbirliği yaptığı projeler, AB Türkiye Sivil Toplum Diyaloğu Çağrıları ile destekleniyor.

Mart ayında Yenilikçi Projeler İçin Hibe Destekleri Verilecek

Yenilikçi projelerinizi hayata geçirmek için Mart 2015 önemli bir ay olacak. KOSGEB, TÜBİTAK, İstanbul Kalkınma Ajansı ve Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından KOBİ'lerin yenilikçi fikirleri çeşitli başlıklarda desteklenecek.

Avrupa Yatırım Bankası, Sosyal İnovasyon Turnuvası düzenliyor

Avrupa Yatırım Bankası (EIB) sosyal sorumluluk faaliyetleri kapsamında her yıl düzenlediği “Sosyal İnovasyon Turnuvası” ile Avrupalı inovatif girişimcileri destekliyor.

2016 yılında Devlet Teşvikleri ve Devlet Destekleri

Devletin, özel sektörün güçlendirilmesi ve uluslararası rekabetçiliğin geliştirilmesi amacıyla geçtiğimiz yıllarda uygulamaya koyduğu destek, teşvik, hibe ve kredi sistemi 2016 yılında da tüm hızıyla devam edecek. 2016 yılında devlet tarafından sağlanacak tüm destek ve teşvikler dt Ajans farkıyla sizlere sunulmaya devam edecektir.

Sektörlere Göre Destek - Hibeler