You are here

KOSGEB

KOSGEB Destekleri Yenilendi

KOSGEB Destekleri yenilendi. Son yapılan KOSGEB İcra Komitesi toplantısında KOSGEB Genel Destek Programı başta olmak üzere birçok destek programında yenilikler yapılmasına ve yeni destek programları uygulanmasına karar verilmişti.

Avrupa Girişimciliği Teşvik Ödülleri Başvuruları 22 Nisan'a kadar Devam Ediyor

Avrupa Girişimciliği Teşvik Ödülleri ile Avrupa çapında girişimciliği farklı yollar ve mekanizmalarla en iyi şekilde teşvik edenleri belirlenerek, Girişimciliği Teşvik Ödülleri verilecektir. Son başvuru tarihi 22 Nisan 2015'tir.

İstihdam ve Teşvik Paketi Açıklandı

"İstihdam, Sanayi Yatırımı ve Üretimi Destekleme Paketi", düzenlenen basın toplantısıyla tanıtıldı. Yeni paket ile, sanayi firmalarına ek teşvikler verilmesi, yeni vergi muafiyetleri sağlanması, işsizlerin meslek edindirme kurslarıyla niteliğinin artırılması, Ar-Ge ve tasarım faaliyetlerine destek verilmesi gibi birçok avantaj getiriliyor.

dtAjans Girişimcilik ve KOBİ Forumu Açıldı | forum.dtajans.com

dtAjans'tan yeni bir hizmet daha. Girişimcilik ve KOBİ Forumu ile 33 alt başlıkta bilgi ve tecrübelerinizi paylaşın, KOBİ uzmanlarımızdan bilgi ve danışmanlık desteği alın.

KOBİ'lerin Orta Gelir Tuzağı'ndan Kurtulma Stratejileri 11. KOBİ Zirvesi'nde Ele Alınacak

11. KOBİ Zirvesi 12-13 Mart 2015 tarihlerinde İstanbul'da Dedeman Otel'de gerçekleştirilecek. KOBİ'lerin Orta Gelir Tuzağı'ndan Kurtulma Stratejileri'nin ele alınacağı zirve, TOSYÖV, KOSGEB ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği işbirliğinde gerçekleştirilecek.

Mart ayında Yenilikçi Projeler İçin Hibe Destekleri Verilecek

Yenilikçi projelerinizi hayata geçirmek için Mart 2015 önemli bir ay olacak. KOSGEB, TÜBİTAK, İstanbul Kalkınma Ajansı ve Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından KOBİ'lerin yenilikçi fikirleri çeşitli başlıklarda desteklenecek.

KOSGEB'ten KOBİ'ler İçin Kurumsallaşma ve Markalaşma Desteği Başvuruya Açıldı

KOSGEB tarafından KOBİ Proje Destek Programı kapsamında "KOBİ’lerin Yönetim Becerilerini ve Kurumsal Yetkinliklerini Geliştirmek" ve "KOBİ’lerin Markaya Yönlendirilmesi" konulu destek programı başlatıldı. Destek programı süreli olup 30 Ocak 2015 tarihinden itibaren başvurulara açıldı.

Sayfalar

Sektörlere Göre Destek - Hibeler