You are here

TKDK Haberleri

IPARD 14. Başvuru Dönem Başvuru Çağrısı Açıldı

Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) tarafından tarım ve hayvancılık sektörlerini desteklemek amacıyla uygulanan Kırsal Kalkınma (IPARD) Programı 14. Dönem Başvuru Çağrısı açılmıştır.

Tarımsal İşletmelerin yeninden yapılandırılması, tarım ve balıkçılık ürünlerinin işlenmesi ve pazarlanması, kırsal ekonomik faaliyetlerin çeşitlendirilmesi ve geliştirilmesine yönelik yatırımların desteklenmesi amacıyla Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) tarafından uygulanan Kırsal Kalkınma (IPARD) Programı çağrıya açılmıştır.

dtAjans Girişimcilik ve KOBİ Forumu Açıldı | forum.dtajans.com

dtAjans'tan yeni bir hizmet daha. Girişimcilik ve KOBİ Forumu ile 33 alt başlıkta bilgi ve tecrübelerinizi paylaşın, KOBİ uzmanlarımızdan bilgi ve danışmanlık desteği alın.

Çiftçi ve Tarım Üreticilerine 1.2 Milyar TL'lik Destek Onaylandı

2015 yılı tarım destekleme ödemeleri onaylandı. Maliye Bakanlığı tarafından onaylanan destek programları kapsamında 2015 yılında çiftçi ve üreticilere toplam 1.2 Milyar TL'lik destekleme ödemesi yapılacak.

IPARD (Kırsal Kalkınma) 12. Teklif Çağrısı

Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) tarafından tarım ve hayvancılık sektörlerini desteklemek amacıyla uygulanan Kırsal Kalkınma (IPARD) Programı 12. Dönem Başvuru Çağrısı açılmıştır.

Çiftçiler için Mazot, Gübre ve Toprak Analizi 2013 yılı destekleri başlıyor

Çiftçi Kayıt Sistemine Dahil Olan Çiftçilere Mazot, Gübre ve Toprak Analizi Destekleme Ödemesi Yapılmasına Dair Tebliğ 14 Mayıs 2013 tarihli ve 28647 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe girmiştir.

Kırsal Kalkınma (IPARD) Programı 10. Başvuru Çağrısı

Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) tarafından tarım ve hayvancılık sektörlerini desteklemek amacıyla uygulanan Kırsal Kalkınma (IPARD) Programı 10. Dönem Başvuru Çağrısı 19 Nisan 2013 tarihinde açılmıştır.

Tarım Destekleri 2013 yılında 8 milyar 975 milyon TL’ye ulaşacak

2012 yılında 7,5 milyar TL civarında olan tarımsal destek miktarı, bu yıl yaklaşık yüzde 20 artışla 8 milyar 975 milyon TL’ye ulaşacak.

Sayfalar

Sektörlere Göre Destek - Hibeler